Contacte

 

L'horari d'atenció telefònica de l'1 al 29 de juliol, i dels dies: 27, 28 i 31 d'agost  serà de 10h a 13h.

Moltes gràcies i molt bon estiu!!

 

SEU DE LLEIDA: Ens traslladem de seu i a partir de setembre ens podreu trobar en C/ Prat de la Riba, 27 Altell 1-b  25008 Lleida.

Fins que no tinguem la connexió telefònica instal·lada, us atendrem com fins ara a través de l’email: Lleida@sindicat.net

 

ADRECES D'USTEC·STEs

Disposem de 5 seus a tot Catalunya:

Barcelona 93 302 76 06 barcelona@sindicat.net

Girona 972 20 20 34 girona@sindicat.net

Lleida 973 26 30 32 lleida@sindicat.net

Tarragona 977 23 52 63 tarragona@sindicat.net

Tortosa 977 51 10 46 tortosa@sindicat.net

 

HORARI D'ATENCIÓ A LES SEUS

De dimarts a divendres de 9h a 14h al matí i de 15h a 18h a la tarda

Dilluns de 9h a 14h.

Durant el mes de juliol en horari de 10 a 13h.

 

ATENCIÓ AL PERSONAL LABORAL

Per dubtes referent al PERSONAL LABORAL també ens podeu trobar a laborals@sindicat.net, al Facebook Personal Laboral USTEC·STEs IAC i per suposat, a la web http://laborals.sindicat.net

 

CORREU AFILIACIÓ

Per canvis de dades en l'afiliació: afiliacio@sindicat.net

 

XARXES SOCIALS

També ens trobareu a les xarxes socials:

Twitter: https://twitter.com/USTECSTEs

Instagram: https://www.instagram.com/ustecstes/

Facebook: https://www.facebook.com/groups/ustecstes/

Telegram: https://t.me/ustec
 


fletxa Barcelona: 93 302 76 06

Barcelona (08013): C/ València 524, escala A, entresol 4a - Telèfon 93 302 76 06 - Fax 93 302 55 99 - barcelona@sindicat.net

https://goo.gl/maps/fWvuWy7uho6SGpxq9


 

fletxa Girona: 972 20 20 34

Girona (17001): Eiximenis, 14, 2n 2a - Telèfon 972 20 20 34 - Fax 972 41 17 03 - girona@sindicat.net

https://goo.gl/maps/8fSAaTVgQYEgq9gq8


 

fletxa Lleida: 973 26 30 32

Lleida (25008): C/ Prat de la Riba, 27 Altell 1-b  25008 Lleida -Telèfon i Fax 973 26 30 32 - lleida@sindicat.net

https://goo.gl/maps/eY2FQDMatcU1oZkk6

 

fletxa Tarragona: 977 23 52 63
 

C/ Sant Francesc nº 14, 2n 1a.- Telèfon 977235263 i fax 977239004 tarragona@sindicat.net

https://goo.gl/maps/nRhGuJ7hgCx

 

fletxa Tortosa: 977 51 10 46

Tortosa (43500): C. Nou del Vall, I entresòl - Telèfon i Fax 977 51 10 46 - tortosa@sindicat

https://goo.gl/maps/hnfzQY9xoLKQRAY3A


Número de visites avui: -