Contacte

 

De moment l’atenció es mantindrà per correu electrònic als següents enllaços:
 

BAIX LLOBREGAT: baixllobregat@sindicat.net
BARCELONA COMARQUES: barcelonacomarques@sindicat.net
CATALUNYA CENTRAL: catalunyacentral@sindicat.net
CONSORCI: consorci@sindicat.net
VALLÈS OCCIDENTAL: vallesoccidental@sindicat.net
MARESME I VALLÈS ORIENTAL: maresmevallesoriental@sindicat.net
GIRONA: girona@sindicat.net
LLEIDA: lleida@sindicat.net
TARRAGONA: tarragona@sindicat.net
TERRES DE L’EBRE: tortosa@sindicat.net
PERSONAL LABORAL: laborals@sindicat.net

 

 

 

 

 

 

ADRECES D'USTEC·STEs

Disposem de 5 seus a tot Catalunya:

Barcelona

Girona

Lleida

Tarragona

Tortosa

 

HORARI D'ATENCIÓ A LES SEUS

De dimarts a divendres de 9h a 14h al matí i de 15h a 18h a la tarda

Dilluns de 9h a 14h.

 

ATENCIÓ AL PERSONAL LABORAL

Per dubtes referent al PERSONAL LABORAL també ens podeu trobar a laborals@sindicat.net, al Facebook Personal Laboral USTEC·STEs IAC i per suposat, a la web http://laborals.sindicat.net

 

CORREU AFILIACIÓ

Per canvis de dades en l'afiliació: afiliacio@sindicat.net

 

XARXES SOCIALS

També ens trobareu a les xarxes socials:

Twitter: https://twitter.com/USTECSTEs

Instagram: https://www.instagram.com/ustecstes/

Facebook: https://www.facebook.com/groups/ustecstes/

Telegram: https://t.me/ustec
 


fletxa Barcelona: 93 302 76 06

Barcelona (08013): C/ València 524, escala A, entresol 4a - Telèfon 93 302 76 06 - Fax 93 302 55 99 - barcelona@sindicat.net

https://goo.gl/maps/fWvuWy7uho6SGpxq9


 

fletxa Girona: 972 20 20 34

Girona (17001): Eiximenis, 14, 2n 2a - Telèfon 972 20 20 34 - Fax 972 41 17 03 - girona@sindicat.net

https://goo.gl/maps/8fSAaTVgQYEgq9gq8


 

fletxa Lleida: 973 26 30 32

Lleida (25008): C. Comtessa Elvira, 13, altell A -Telèfon i Fax 973 26 30 32 - lleida@sindicat.net

https://goo.gl/maps/fX3689BwLJt

 

fletxa Tarragona: 977 23 52 63
 

C/ Sant Francesc nº 14, 2n 1a.- Telèfon 977235263 i fax 977239004 tarragona@sindicat.net

https://goo.gl/maps/nRhGuJ7hgCx

 

fletxa Tortosa: 977 51 10 46

Tortosa (43500): C. Nou del Vall, I entresòl - Telèfon i Fax 977 51 10 46 - tortosa@sindicat

https://goo.gl/maps/hnfzQY9xoLKQRAY3A


Número de visites avui: 107